ЯК ОТРИМАТИ БОНУС ВІД СМАРТ КАСИ Й БАНКУ «ПІВДЕННИЙ»?

Якщо осінь зустріла українців різким похолоданням, то Смарт Каса разом із банком «Південний» підготувала теплу пропозицію. Представників малого та середнього бізнесу запрошують взяти участь в акції та отримати 500 грн, адже гроші завжди гріють.

Зустрічайте спільну акцію від Смарт Каси та банку «Південний» для тих підприємців, кому необхідні РРО, пРРО чи POS-термінали!

Якщо ви маєте підприємство чи самі зареєстровані як ФОП, взяти участь в акції дуже просто Зробіть всього 2 кроки!

  • Купіть Смарт Касу.
  • Підключіть пристрій до еквайрингу в банку «Південний».

От і все! Отримайте 500 грн на послуги.

Смарт Каса – це унікальний пристрій 3 в 1. Він поєднує в собі касовий апарат, POS-термінал та пРРО.
З кожним днем обладнання Смарт Каса набирає все більшої популярності в українських підприємців. Універсальний пристрій підходить усім видам бізнесу, яким необхідне РРО чи отримання оплати відбувається через POS-термінал.

За відгуками підприємців, один компактний пристрій легко замінює собою кілька апаратів, що раніше були нагромаджені в касовій зоні. Смарт Каса відкриває нові можливості для фіскалізації й контролю навіть у тих напрямках діяльності, де раніше це було досить складно.
Так, наприклад, перевізники, що мають парк маршрутних таксі, можуть використовувати Смарт Касу для оплати проїзду пасажирами. Смарт Каса друкує фіскальні чеки, приймає готівку та оплату з банківських карток, смартфонів і смарт-годинників. Обслуговування відбувається швидше, ніж коли функції касира виконує водій маршрутки.

Сьогодні в Україні вже працює понад 10 000 Смарт Кас. Обладнання визнали бездоганним власники магазинів, служб доставки, салонів краси, медичних центрів, СТО, стоматологічних кабінетів, перукарень, готелів, кафе та багатьох інших напрямів бізнесу.

Хочете взяти участь в акції? Дізнайтеся, чи підходить Смарт Каса для вашого виду підприємницької діяльності за цим номером 📞 0800331191

Меню