ТРИ ВИГОДИ СМАРТ КАСИ, ПРО ЯКІ ВИ ТОЧНО НЕ ЗНАЛИ!

Смарт Каса має переваги, про які не знають багато потенційних клієнтів. А втім, вони щодня економлять час та кошти своїм власникам. Саме про такі вигоди ми вирішили розказати.

Вигода №1. Вибір банку за власником Смарт Каси
Раніше як було? POS-термінал «прив’язаний» до банку-еквайра. Отже, вибір підприємців дуже обмежувався. З появою Смарт Каси все змінилося. Зараз ви можете купити Смарт Касу й під’єднати її до будь-якого банку в Україні.
Як це робиться?

Пояснюємо покроково

  1. Ви купуєте Смарт Касу.
  2. Обираєте банк із найвигіднішими для себе умовами.
  3. Підключаєте Смарт Касу через наш банк-партнер. Для цього потрібно лише 1 раз сходити в цей банк та укласти договір на послугу, що називається Еквайринг до Смарт Каси.

Вигода №2. Відсоток нижчий, ніж вам може здатися!
Ви можете подумати, що з такою схемою, де задіяні 2 банки, ви сплачуватимете подвійну комісію за еквайринг. Зазвичай клієнти рахують так: покупка на 100 грн – 2% банк-партнер – 2% банк-еквайринг = 96 грн. Адже, якщо, наприклад, ваш банк бере 2% за послуги, то вам може здатися, що наш банк-партнер також братиме свій відсоток, і в результаті ви платитимете 4%. Так от. Це – неправильно.
Рахувати треба так: покупець купив товар на суму 100 грн – 2% = 98% Тобто ви сплачуватимете тільки 2%.

Зараз ми працюємо з 3 банками-партнерами: «Райфайзен банк Аваль», банк «Південний», «Банк Восток». Кожен із них співпрацює з будь-яким українським банком, тож вибір – за вами.

І запам’ятайте — жодних подвійних комісій.

Вигода №3. Усі питання вирішує одна компанія!
Якщо у вас виникають питання щодо зарахування коштів – вам не потрібно дзвонити в банк. Набираєте свого Персонального менеджера або телефонуєте в сервісну підтримку Смарт Каси. Що б не трапилося – ви дзвоните на один номер: або Персональному менеджеру, або в сервіс. І ми вирішуємо все.

Меню