Новини

«Смарт Каса» - звільнить руки для лікування!


Набридло багато гаджетів, кожен з яких, виконує тільки одну функцію? Вихід є: «Смарт каса» - один пристрій, який замінить собою касовий апарат, термінал, пРРо (програмний реєстратор розрахункових операцій)… та звільнить місце для чашки кави. 

Все більше галузей використовують новий пристрій «Смарт Каса» у своїй роботі. Нещодавно всі переваги цього гаджету змогли відчути на собі медичні працівники, особливо в галузі стоматології.

Для медпрацівників мобільність та швидкість обробки даних є запорукою якісної праці, тому простота використання пристрою допомогла швидко розібратися в його функціоналі та без зусиль приступити до роботи. 

Для стоматологів важлива системність, тому приємним плюсом для них стало:
- безкоштовний особистий кабінет з аналітикою продажів;
- систематизація багатьох етапів праці одним натисканням;
- швидке створення каталогів (є можливість завантаження одним файлом);
- підключення пРРО, яке мали підключати всі медичні працівники з 1 січня поточного року;
- система обліку товарів та послуг;
- можливість створення послуги з вільною ціною (наприклад в складних випадках лікування з ускладненнями, коли фіксованої ціни не достатньо).

Пристрій дуже зручний у використанні, може бути підключений до будь-якої мережі Wifi або сім карти з підтримкою 2G,3G, 4G LTE. Гаджет дуже мобільний, займає мало місця, крім того, є можливість підключення вашого розрахункового рахунку будь-якого банку України, з яким буде зручно співпрацювати саме вам. Звіт до податкової служби відправляється легко, одразу після закриття зміни. 

Найбільш привабливим для стоматологів було те, що «Смарт Каса» приймає всі види безготівкових платежів: Google Pay, Apple Pay, NFC, магнітна стрічка, чіп, та готівковий розрахунок, одразу друкуючи чек, що значно прискорює роботу. Більше ніяких щомісячних виплат за обслуговування терміналу, абонплата відсутня! Варто один раз купити й далі пристрій працює вже на вас. Статистика вказує, що за рік використання «Смарт Каси», її ціна повністю окупається. 

Наші відділи розробників та програмістів постійно вдосконалюють пристрій «Смарт Каса» і дуже уважно ставляться до побажань наших клієнтів, адже ми розвиваємося разом з вами!

З давніх часів робота лікарів була найважливішою справою, а в сучасних реаліях – в первинному пріоритеті! Ми робимо все, щоб полегшити працю медичним працівникам і пристрій «Смарт Каса» допоможе вам в цьому, звільнивши голову від зайвих думок, а руки від зайвих рухів.

Для кого
Made on
Tilda