Новини

«Смарт Каса» для ювелірів

Продаж золотих виробів залишається вельми привабливим видом бізнесу, тому що завжди має попит та велику аудиторію покупців. В умовах тотальної конкуренції, виробникам золотих прикрас доводиться нелегко.  В таких випадках потрібно привернути увагу потенційного клієнта та ретельніше працювати над якістю обслуговування. Оптимізація бізнесу дозволить швидше обробляти інформацію, слідкувати за прибутками у реальному часі, мінімізувати збитки, вести облік товарів, розробляти алгоритми подальшого розвитку. 
Придбавши всього один пристрій ви вирішуєте більшість проблем, тому що він включає всі функції для комфортної співпраці з покупцем: касовий апарат, мобільний термінал та систему обліку. 

Також корисною є функція мультимерчант, що дозволяє отримати продукт повністю адаптований до вашого виду бізнесу, зареєструвати відразу до восьми торгових точок і відстежувати що відбувається на кожній з них, без вашої безпосередньої участі, до того ж в реальному часі. Ви бачите чим займається ваш персонал, контролюєте його завантаженість та мотивацію, спостерігаєте за ефективністю підприємства, які товари мають більший попит, формуєте статистику та динаміку продажів. Проаналізувавши всі ці дані ви знайдете варіанти розв’язання багатьох проблем: як зменшити витрати, кількість помилок та мінімізувати збитки. Дані відразу передаються до податкової та ви можете не хвилюватися про їх безпеку, вони синхронізуються через хмару та зберігаються в онлайн кабінеті, при потребі їх можна перевірити у зручний для вас момент.

Застосування пристрою «Смарт Каса» в реалізації золотих виробів дозволить:
  • проводити розрахунок різними платіжними засобами (готівка, картка)
  • додавати торгові точки 
  • суттєво скоротити час на обслуговування покупця
  • більша кількість покупців дозволить частіше оновлювати асортимент
  • зменшити черги 
  • вести зручний перелік товарів, розділяючи їх на категорії
  • використовувати сканер штрих-кодів, яким зручно користуватися при різних об’ємах товарів
  • відкласти чек і повернутися до нього для завершення продажу
  • керувати доступом персоналу, запобігаючи недобросовісним діям
  • проводити знижки

«Смарт Каса» стане ідеальним рішенням для виробників золотих виробів, адже працює від всіх типів зв'язку (3/4 g, Lan, Wi-Fi), тому навіть якщо точка продажу знаходиться віддалено вона постійно онлайн, а час роботи без підзарядки складає аж 72 години безперервної роботи. 

 «Смарт Каса» приймає всі види готівкового та безготівкового розрахунку, до того ж має вбудований NFC модуль, а в умовах пандемії дедалі більше торгових точок починають відмовлятися від готівкового розрахунку на користь безготівкового. 
Окрім фіскального чека, є можливість надіслати клієнту електронний чек, де вказана кількість, ціна кожного товару та поточна сума яку він заплатив, з урахуванням всіх знижок. Програмний РРО формує звітність та відразу передає дані до ДФС, автоматично формує реєстр чеків та звітів по обраному ФОПу, передає всі дані в електронний кабінет. Якщо потрібно повернути певний товар, можна відсканувати QR-код з електронного чека, навіть якщо паперовий варіант був втраченим.

 Платіжний термінал 3 в 1, дозволить зручно розраховувати клієнта аналізувати продажі в реальному часі, вести облік, інтегрувати дані у сховище або програму, користуватися іншими корисними додатками. Зареєструвавшись в онлайн-кабінеті ви зможете зручно керувати своїм бізнесом з будь-якої точки, контролювати персонал, запобігаючи крадіжкам, зводити звіти та аналізувати бізнес-процес.

Отже «Смарт Каса» є повністю адаптованою до потреб виробників золотих виробів, і зацікавлена у якості свого продукту та уважно ставиться до кожного клієнта.

Для кого
Made on
Tilda