Новини

«Odna Cina» Смарт Каса

Мережа магазинів «ODNA CiNA» зробила великий крок до підвищення сервісу шляхом впровадження інноваційного пристрою Смарт Каса на своїх торгових точках. Завдяки універсальному функціоналу нового девайсу обслуговування клієнтів на касі стало більш зручним, прискореним та ефективним. 

Магазини «ODNA CiNA» працюють вже шостий рік У Волинській, Рівненській, Житомирській, Тернопільській, Хмельницькій, Львівській, Одеській областях. Також активно діє інтернет-магазин. У своєму асортименті пропонують широкий вибір товарів  — дитячі іграшки, книги, посуд, косметику, побутову хімію. Вся продукція сертифікована та має всі дозвільні документи.

Принциповою позицією власників мережі є стабільна фіксована ціна на весь пропонований продукт, 70% якого є українського виробництва. Вартість товарів не залежить від розмитнення та курсу долара. До того ж, мережа співпрацює з виробниками без посередників, напряму. Тому ціна є максимально доступную для споживачів — 20 грн за одиницю.

Вже за короткий проміжок часу переваги Смарт Каси відчули всі учасники торговельного процесу — керівники, співробітники, клієнти. Простий та зрозумілий інтерфейс вивчається дуже швидко й дозволяє касиру легко розбиратися в опціях та вільно управляти апаратом.

Смарт Каса зручний технологічний інструмент, який поєднує банківський термінал, фіскальний апарат (пРРО) та власний онлайн-кабінет для керування бізнесом. Виконує максимум функцій, при тому, що займає мінімум місця завдяки компактному дизайну. Оптимальне рішення для невеликих крамничок, як мережа магазинів «ODNA CiNА», персонал якої вже користується перевагами функціоналу Смарт Каси у своїй щоденній роботі та може:

✅  скасувати або відкласти чек всього за кілька секунд, не затримуючи черги;

✅  приймати оплату за покупку будь-яким способом — готівкою, банківською карткою;

✅ прискорювати продаж  товару завдяки вбудованому сканеру штрих-коду;

✅  контролювати залишки товару, аналізувати швидкість продажів та передавати дані в 1С ;

Завдяки встановленому додатку на смартфоні, підприємець контролює продажі всієї мережі магазинів. Програма показує початок та кінець зміни, а також суму в касі, кількість повернень, виручку й дохід.


Для кого
Made on
Tilda