СМАРТ КАСА РОЗРИВАЄ ШАБЛОНИ — ТЕПЕР ТЕРМІНАЛ МОЖНА КУПИТИ

Для надання клієнту можливості розрахуватися карткою, бізнес повинен встановити термінал. Будь-який підприємець може самостійно облаштувати свої каси POS терміналами та не платити еквайрингову комісію банку. Але через затратність процесу мало хто поспішає це робити. Як це зробити з найменшими збитками?

Торговці не мають бажання купувати термінали, тому що через швидку фізичну зношеність це доводиться робити кожні 2 роки. А це досить суттєві витрати. До того ж програмне забезпечення часто потребує оновлення. Плюс, великий ритейлер ще повинен вкласти кошти на інтеграцію термінала у касовий вузол.

Попри великі фінансові вкладення, деякі підприємці все ж намагаються придбати термінали у власність. Але справа ускладнюється фродовими процедурами, лімітами, оцінкою вірогідності шахрайства, сертифікацією, PCI DSS (стандарт безпеки даних індустрії платіжних карт) та іншими процесами.

Банк, який продає термінал, зі своєї сторони також стикається зі складнощами. Обслуговування термінала потребує швидкого реагування, тому що бізнес не може стояти. Ремонт, заправка, папір, забезпечення зв’язку, інтеграційні послуги — постійний супровід передбачає значні витрати.

І тут підприємець постає перед вибором — придбати/орендувати термінал та втрачати кошти чи зовсім від нього відмовитися. Але в такому разі, втратити значну кількість платоспроможних клієнтів.

Альтернатива POS терміналів

Компанії, які не готові встановлювати POS термінали, мають нагоду придбати альтернативний варіант. Смарт Каса може бути аналогом касового апарату та терміналу водночас. З її допомогою можна здійснювати онлайн-фіскалізацію. Це значно спрощує процес обліку торгових операцій і дає підприємцям можливість взаємодіяти з фіскальною службою, як передбачено законодавством.

Також створено додаток «Смарт Каса» на базі Android. Його встановити на телефон чи планшет. Завдяки програмному РРО, активованому на власному гаджеті, підприємець отримує торгову касу, програмний РРО та можливість приймати платежі карткою через сервіс QR-оплати. І все це в єдиному комплексі!

Оплатити товари та послуги клієнти можуть через сервіси Google Pay и Masterpass, Apple Pay, або відсканувавши QR-код з екрану Смарт Каси чи екрана касира. Можна під’єднати еквайринг будь-якого банку і отримати вигідний тариф, приймати оплату з різних банківських карток та сервісну підтримку.

Таким чином, альтернатива POS терміналу Смарт Каса дає можливість підприємцям виконати вимоги законодавства щодо фіскалізації та збільшити товарооборот та клієнтську базу.

Щоб придбати Смарт Касу у власність, достатньо залишити заявку на сайті та отримати консультацію фахівця щодо подальших дій.

Меню