СМАРТ КАСА ПІДКОРЮЄ САЛОНИ КРАСИ

Android-термінали Смарт Каса все частіше використовуються в beauty-індустрії. З цієї статті ви дізнаєтеся, чому власники салонів краси обирають онлайн-касу 3 в 1.

Підприємці сектору beauty-індустрії добре знають, у цьому бізнесі дрібниць немає. Хто хоче мати клієнтів, мусить дбати, щоб все в салоні було сучасним, модним і комфортним. Нове обладнання для проведення косметичних процедур, зручні меблі, стильний інтер’єр – це, звичайно, must have. Сьогодні ж власники хороших салонів дбають навіть про те, щоб клієнти могли випити кави з тістечком. Звичайно, вони розуміють, що зручність оплати — важливий фактор. Чим менше перепон на шляху отримання коштів, тим більшою буде виручка в касі.

Тож обираючи обладнання для приймання платежів, власники салонів краси насамперед звертають увагу на три характеристики:

 • функціональність
 • компактність
 • дизайн

За цими параметрами у Смарт Каси немає конкурентів. Розглянемо їх більш детально.

Можливості Смарт Каси

Функціональність пристрою досить потужна. Клієнти, які його придбали та інтегрували в свої управлінські системи, відзначають, що їм стало набагато легше та зручніше управляти своїм бізнесом.
Ви тільки порахуйте, скільки функцій виконує Смарт Каса:

 • друкує фіскальні чеки
 • приймає оплату з будь-яких електронних носіїв: карток, смартфонів, смарт-годинників
 • сканує штрих-коди (важливо для продажів косметичних засобів)
 • видає електронні чеки та автоматично надсилає звіти в податкову
 • дає змогу контролювати виручку в кількох салонах, що дуже зручно для власника
 • поєднується з 1С та BAS
 • є можливість робити персональні знижки
 • у чеках можна додавати коментарі, що підкреслює індивідуальний підхід до кожного відвідувача салону, підвищує лояльність

Стильний привабливий дизайн, компактні розміри та мобільність Смарт Каси – ще одна її перевага. Пристрій підходить до будь-якого інтер’єру та привертає увагу відвідувачів.

Що говорять самі підприємці про Смарт Касу

Краще один раз побачити, ніж сто разів почути, але в цьому випадку відгуки клієнтів важливі. Підприємцям подобається: автоматичне закриття зміни, блискавична реакція служби технічної підтримки на звертання користувачів, зрозумілі пояснення. Як написала одна клієнтка, дистриб’ютори допомагають налаштовувати Смарт Касу, але інтерфейс настільки простий та інтуїтивно зрозумілий, що вона легко б справилася й сама. На відміну від традиційних еквайрингових терміналів, підприємець не сплачує за Смарт Касу плати за оренду чи обслуговування. Ось чому Смарт Каса вигідніша, ніж звичайні POS-термінали.

Детальні консультації щодо налаштувань Смарт Каси під потреби конкретного салону надають менеджери з продажів компанії «Укртрімекс», розробника пристрою Смарт Каса. Телефонуйте за номером: 080-033-11-91.

Меню