СМАРТ КАСА + БАНК ВОСТОК: ЦІНУЄМО ДРУЖБУ!

У серпні стартувала спільна акція Банку Восток та бренду Смарт Каса «Приведіть друга». Головний меседж кампанії — привернути увагу до простих, але надзвичайно важливих людських взаємин, однією з яких є дружба.

Найпростіша умова акції — відкрити поточний рахунок юридичної особи в Банку Восток та придбати Смарт Касу. Учасник, який виконає її, отримає -30% знижки на реєстрацію пРРО.

А от якщо учасник зробить це ж саме, але разом зі своїм другом, то обидва отримають не лише по 30% знижки на реєстрацію пРРО, а ще й послугу Персональний менеджер від Смарт Каси безкоштовно на 3 місяці!

Якщо ж учасник прийде з двома друзями – його знижка вже сягатиме -50%, а кожен друг отримає по -30%. Протягом 3 місяців кожного безкоштовно обслуговуватиме Персональний менеджер Смарт Каси.

За умови, що учасник приведе трьох і більше друзів, реєстрація пРРО для нього буде безкоштовною, а друзі тримають по -30% знижки на цю послугу. Що ж до Персонального менеджера, то кожен користуватиметься його послугами протягом 3-х місяців безкоштовно.

Акція діє з 26.08 до 31.12.2021 р.

Меню