ЩО КРАЩЕ — КУПИТИ ПЛАТІЖНИЙ ТЕРМІНАЛ АБО ВЗЯТИ В ОРЕНДУ?

Раніше POS-термінал можна було отримати виключно в оренду у банку. Щомісячна абонплата – 300-500 грн. Якщо необхідно змінити банк-еквайєр або просто розірвати договір, пристрій повертається до банку.

Зараз Ви можете стати власником нового, стильного POS-терміналу – Смарт Каса. Вартість пристрою становить 13 800 грн. Саме таку суму Ви заплатите за оренду звичайного банківського термінала приблизно за 2,5 року, але так і не станете його власником. Купівля терміналу значно економить час та грощі.

З новим терміналом Ви набагато швидше та легше підключите еквайринг. А система Android дозволяє безмежно розширювати функціонал. Смарт Каса підтримує програмне РРО яке буде доступно з моменту вступу закону в дію. Простий і зручний інтерфейс пристрою позбавить необхідності навчання персоналу.

Нові можливості терміналу: Cash to card, Cashback, електронний E-slip, безготівкові чайові, оплата частинами та ін., збільшують дохід торгової точки. А в онлайн кабінеті у зручних звітах зберегаються всі Ваши транзакції.

Смарт Каса відрізняється мобільністю, широким функціоналом, який постійно оновлюється. При необхідності Ви зможете легко продати пристрій.

P.S. POS-термінал збільшує обсяг Ваших продажів від 13% до 21%

Меню