ONLINE-ФІСКАЛІЗАЦІЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ДОДАТКУ «СМАРТ КАСА»

У підприємців з’явилася можливість без купівлі додаткового обладнання виконати вимоги законодавства про фіскалізацію та надати клієнтам можливість оплачувати товари й послуги зручним способом.

Нарешті розробниками Смарт Каси була реалізована ідея зручного інноваційного інструменту для швидких фінансових операцій та фіскалізації онлайн. Створено мобільний додаток «Смарт Каса» з метою покращення сервісів для платників податків та організації потреб малого та середнього бізнесу в єдину систему. Він доступний для безкоштовного завантаження в Google Play. Детальніше тут – smartkasa.ua/app.

Додаток можна встановити на термінал «Смарт Каса» або телефон чи планшет на базі Android. Завдяки пРРО, активованому на власному гаджеті, підприємець отримує в єдиному комплексі — торгову касу «СмартКаса», програмний РРО та можливість приймати платежі карткою через сервіс QR-оплати.

Інноваційний програмний реєстратор розрахункових операцій (ПРРО), що використовує «Смарт Каса», успішно пройшов тестування в Державній податковій службі. Онлайн-фіскалізація значно спрощує процес обліку торгових операцій і взаємодію підприємців з фіскальною службою, а наявність у мобільному додатку функціоналу для приймання безготівкових оплат надає розширені можливості для бізнесу.

Як працює додаток?
✅ Фіскалізація через додаток «Смарт Каса»:
✔ товар додається у “Кошик” шляхом сканування штрих-коду, або ввівши інформацію вручну;
✔ продаж підтверджується за допомогою цифрового електронного підпису (ЦЕП) щоб синхронізувати дані з податковою;
✔ номер фіскального чека з QR-кодом з’являється на екрані.
Клієнт може відкрити свій чек на сайті податкової, просканувавши QR-код.

✅ Доступ до особистого кабінету у додатку «Смарт Каса» дає можливість підприємцям переглядати аналітику своєї діяльності у формі графічних звітів, відстежувати продажі та контролювати фінансові операції.

Завдяки співпраці розробників додатку з платіжною системою та ДПС вдалося значно спростити процедуру проведення розрахункових операцій. Це веде не тільки до оптимізації умов для бізнесу, а й розвитку безготівкових розрахунків та раціоналізації часу та витрат підприємців.

Меню