14286698_2x.jpeg

Смарт Каса: створена для бізнесу

Основа економічно сильних держав — середній клас, який формується з малого бізнесу. Чим більше можливостей для малого бізнесу — тим краще розвивається економіка країни. Отже, малий бізнес — це суперважливий напрям.
14286698_2x.jpeg

Новинка! РРО без додаткового обладнання

З’явилося ідеальне рішення для підприємців, яких із 1 січня 2022 року держава зобов’язала підключити РРО. Тепер їм не потрібно купувати додаткове обладнання та встановлювати складні програми. Всі функції РРО виконує простий додаток на смартфон Смарт Каса.
14286698_2x.jpeg

ФОП та облік товарних запасів. На кого з підприємців розповсюджується зобов’язання щодо обліку

За затвердженим Мінфіном Порядком визначаються правила для ведення обліку товарних запасів для ФОП. Розбираємося з тим, хто його обов’язково має вести, а на кого такий порядок не розповсюджується.
14286698_2x.jpeg

На терміналах Смарт Каси можливо підключення еквайрингу від Ощадбанку

Від тепер є можливість підключити послугу еквайрингу від Ощадбанку до унікальних в Україні POS-терміналів Смарт Каса. Це інноваційне рішення 3 в 1 від компанії ТОВ «Укртрімекс» поєднує в собі касовий апарат (пРРО), систему обліку та звітності, а також мобільний POS-термінал, що приймає всі види електронних платежів, які працюють в Україні.
14286698_2x.jpeg

Касові апарати стануть обов’язковими: де їх можна замовити та за скільки

Реєстратор розрахункових операцій (РРО) — це пристрій, призначений для проведення грошових операцій між продавцем та клієнтом та податкового контролю. Касовий апарат або фіскальний реєстратор — приклади традиційного РРО, який проводить фіскалізацію у блоці мікросхем та друкує паперові чеки.
14286698_2x.jpeg

Який програмний РРО вибрати і як інтегрувати?

Реєстратор розрахункових операцій (РРО) — це пристрій, призначений для проведення грошових операцій між продавцем та клієнтом та податкового контролю. Касовий апарат або фіскальний реєстратор — приклади традиційного РРО, який проводить фіскалізацію у блоці мікросхем та друкує паперові чеки.
14286698_2x.jpeg

Програмний РРО – нові технології для автоматизації бізнесу

Застосування спеціальних технологій та обладнання у роботі приватних підприємств є обов'язковим елементом для обліку та контролю, а з січня 2022 року це ще й стане обов'язковим елементом на законодавчому рівні.
14286698_2x.jpeg

Як отримати бонус від Смарт Каси й Банку «Південний»

Якщо осінь зустріла українців різким похолоданням, то Смарт Каса разом із банком «Південний» підготувала теплу пропозицію. Представників малого та середнього бізнесу запрошують взяти участь в акції та отримати 500 грн, адже гроші завжди гріють.
14286698_2x.jpeg

Смарт Каса + Банк Восток: цінуємо дружбу!

У серпні стартувала спільна акція Банку Восток та бренду Смарт Каса «Приведіть друга». Головний меседж кампанії — привернути увагу до простих, але надзвичайно важливих людських взаємин, однією з яких є дружба.
14286698_2x.jpeg

ЧУДОВІ НОВИНИ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ СМАРТ КАСА ВІД БАНКУ «ПІВДЕННИЙ»!

Власники Смарт Каси найближчі пів року зможуть економити на послугах еквайрингу, адже протягом 6 місяців діятиме акційний тариф 1,95% на обслуговування карток банку «Південний» та карток інших банків!
14286698_2x.jpeg

Безконтактний рік

Пандемія COVID-19 прискорила перехід обслуговування бізнесу в дистанційні канали та стимулювала розвиток онлайн-платежів. Проте попит на інкасацію готівки минулого року залишався високим. У 2021-му дедалі більше банків презентуватимуть мобільні застосунки для мікро- і малого бізнесу і просуватимуть безконтактні платежі
14286698_2x.jpeg

Пристроїв менше, а користі більше — для чого бізнесу Смарт каса і як її вибрати

Щоб приймати платежі, бізнесу потрібні касовий апарат, термінал для транзакцій по картах, а також принтер для друку чеків . Всі ці апарати слід купувати, оплачувати щомісячне обслуговування, оформляти та налаштовувати... Але можна позбавити себе від зайв...
_ (1).png

Online-фіскалізація за допомогою додатку Смарт Каса

У підприємців з’явилася можливість без купівлі додаткового обладнання виконати вимоги законодавства про фіскалізацію та надати клієнтам можливість оплачувати товари й послуги зручним способом. Нарешті розробниками Смарт Каси була реалізована ідея зручного...
_.png

Смарт Каса розриває шаблони — тепер термінал можна купити

Для надання клієнту можливості розрахуватися карткою, бізнес повинен встановити термінал. Будь-який підприємець може самостійно облаштувати свої каси POS терміналами та не платити еквайрингову комісію банку. Але через затратність процесу мало хто поспішає...
photo_2021-04-27_20-.jpg

Топ-25 лідерів діджиталізації

Продукт «Смарт Каса» зробив справжню революцію в діджиталізації роздрібної торгівлі та сфери послуг в Україні. Пристрій «Смарт Каса» — це POS-термінал з сенсорним екраном і вбудованими сканером товарів і принтером для друку чеків.