14286698_2x.jpeg

Підприємці, які рахують свої кошти, обирають Смарт Касу

Зараз такий час, що кожен підприємець просто мусить переглянути та оптимізувати свої витрати. Смарт Каса порахувала, скільки можна зекономити на оренді касового обладнання та сервісній підтримці терміналів і РРО. Розрахунки в статті.
14286698_2x.jpeg

Новий сервіс для підприємців – мобільний платіжний термінал, який замінить касовий апарат

Акціонерний банк «Південний» спільно з компанією «Смарт Каса» запровадив новий сервіс для представників малого та середнього бізнесу – мобільний платіжний термінал, який повноцінно замінює касовий апарат.
14286698_2x.jpeg

Смарт Каса: що вона може та як її налаштувати

Багатьом ФОПам цього року прийшлося обирати своє перше пРРО. Одні підприємці вже це зробили й задоволені, другі зіткнулися з проблемами, а треті, і таких найбільше, ще тільки придивляються до програм та обладнання, читають і переглядають огляди та відгуки, цікавляться враженням колег, пишуть і телефонують компаніям-розробникам. Цей короткий огляд Смарт Каси буде корисним саме тим, хто зараз шукає собі пРРО.
14286698_2x.jpeg

Смарт Каса: пРРО, якому немає рівних

Понад 30 тисяч українських підприємців обрали Смарт Касу. Чому серед усіх рішень, які є на ринку, у тому числі безкоштовних, підприємці віддають перевагу саме цьому пРРО? Відповідь у статті.
14286698_2x.jpeg

Смарт Каса: створена для бізнесу

Основа економічно сильних держав — середній клас, який формується з малого бізнесу. Чим більше можливостей для малого бізнесу — тим краще розвивається економіка країни. Отже, малий бізнес — це суперважливий напрям.
14286698_2x.jpeg

Новинка! РРО без додаткового обладнання

З’явилося ідеальне рішення для підприємців, яких із 1 січня 2022 року держава зобов’язала підключити РРО. Тепер їм не потрібно купувати додаткове обладнання та встановлювати складні програми. Всі функції РРО виконує простий додаток на смартфон Смарт Каса.
14286698_2x.jpeg

ФОП та облік товарних запасів. На кого з підприємців розповсюджується зобов’язання щодо обліку

За затвердженим Мінфіном Порядком визначаються правила для ведення обліку товарних запасів для ФОП. Розбираємося з тим, хто його обов’язково має вести, а на кого такий порядок не розповсюджується.
14286698_2x.jpeg

На терміналах Смарт Каси можливо підключення еквайрингу від Ощадбанку

Від тепер є можливість підключити послугу еквайрингу від Ощадбанку до унікальних в Україні POS-терміналів Смарт Каса. Це інноваційне рішення 3 в 1 від компанії ТОВ «Укртрімекс» поєднує в собі касовий апарат (пРРО), систему обліку та звітності, а також мобільний POS-термінал, що приймає всі види електронних платежів, які працюють в Україні.
14286698_2x.jpeg

Касові апарати стануть обов’язковими: де їх можна замовити та за скільки

Реєстратор розрахункових операцій (РРО) — це пристрій, призначений для проведення грошових операцій між продавцем та клієнтом та податкового контролю. Касовий апарат або фіскальний реєстратор — приклади традиційного РРО, який проводить фіскалізацію у блоці мікросхем та друкує паперові чеки.
14286698_2x.jpeg

Який програмний РРО вибрати і як інтегрувати?

Реєстратор розрахункових операцій (РРО) — це пристрій, призначений для проведення грошових операцій між продавцем та клієнтом та податкового контролю. Касовий апарат або фіскальний реєстратор — приклади традиційного РРО, який проводить фіскалізацію у блоці мікросхем та друкує паперові чеки.
14286698_2x.jpeg

Програмний РРО – нові технології для автоматизації бізнесу

Застосування спеціальних технологій та обладнання у роботі приватних підприємств є обов'язковим елементом для обліку та контролю, а з січня 2022 року це ще й стане обов'язковим елементом на законодавчому рівні.
14286698_2x.jpeg

Як отримати бонус від Смарт Каси й Банку «Південний»

Якщо осінь зустріла українців різким похолоданням, то Смарт Каса разом із банком «Південний» підготувала теплу пропозицію. Представників малого та середнього бізнесу запрошують взяти участь в акції та отримати 500 грн, адже гроші завжди гріють.
14286698_2x.jpeg

Смарт Каса + Банк Восток: цінуємо дружбу!

У серпні стартувала спільна акція Банку Восток та бренду Смарт Каса «Приведіть друга». Головний меседж кампанії — привернути увагу до простих, але надзвичайно важливих людських взаємин, однією з яких є дружба.
14286698_2x.jpeg

ЧУДОВІ НОВИНИ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ СМАРТ КАСА ВІД БАНКУ «ПІВДЕННИЙ»!

Власники Смарт Каси найближчі пів року зможуть економити на послугах еквайрингу, адже протягом 6 місяців діятиме акційний тариф 1,95% на обслуговування карток банку «Південний» та карток інших банків!
14286698_2x.jpeg

Безконтактний рік

Пандемія COVID-19 прискорила перехід обслуговування бізнесу в дистанційні канали та стимулювала розвиток онлайн-платежів. Проте попит на інкасацію готівки минулого року залишався високим. У 2021-му дедалі більше банків презентуватимуть мобільні застосунки для мікро- і малого бізнесу і просуватимуть безконтактні платежі
14286698_2x.jpeg

Пристроїв менше, а користі більше — для чого бізнесу Смарт каса і як її вибрати

Щоб приймати платежі, бізнесу потрібні касовий апарат, термінал для транзакцій по картах, а також принтер для друку чеків . Всі ці апарати слід купувати, оплачувати щомісячне обслуговування, оформляти та налаштовувати... Але можна позбавити себе від зайв...
_ (1).png

Online-фіскалізація за допомогою додатку Смарт Каса

У підприємців з’явилася можливість без купівлі додаткового обладнання виконати вимоги законодавства про фіскалізацію та надати клієнтам можливість оплачувати товари й послуги зручним способом. Нарешті розробниками Смарт Каси була реалізована ідея зручного...
_.png

Смарт Каса розриває шаблони — тепер термінал можна купити

Для надання клієнту можливості розрахуватися карткою, бізнес повинен встановити термінал. Будь-який підприємець може самостійно облаштувати свої каси POS терміналами та не платити еквайрингову комісію банку. Але через затратність процесу мало хто поспішає...
photo_2021-04-27_20-.jpg

Топ-25 лідерів діджиталізації

Продукт «Смарт Каса» зробив справжню революцію в діджиталізації роздрібної торгівлі та сфери послуг в Україні. Пристрій «Смарт Каса» — це POS-термінал з сенсорним екраном і вбудованими сканером товарів і принтером для друку чеків.