НА ТЕРМІНАЛАХ СМАРТ КАСИ МОЖЛИВО ПІДКЛЮЧЕННЯ ЕКВАЙРИНГУ ВІД ОЩАДБАНКУ

Відтепер є можливість підключити послугу еквайрингу від Ощадбанку до унікальних в Україні POS-терміналів Смарт Каса. Це інноваційне рішення 3 в 1 від компанії ТОВ «Укртрімекс» поєднує в собі касовий апарат (пРРО), систему обліку та звітності, а також мобільний POS-термінал, що приймає всі види електронних платежів, які працюють в Україні.

Термінал не має аналогів. Можливості Смарт Каси повністю відповідають запитам сучасного малого та середнього бізнесів та вирішують питання фіскалізації, що актуально для багатьох представників малого бізнесу.

7 причин, чому необхідно підключати Смарт Касу з еквайрингом від Ощадбанку:

  1. Термінал приймає всі види платежів: NFC, Google Pay, Apple Pay, магнітна стрічка, чип та працює з системами платежів VISA, Mastercard.
  2. Незалежно від того, скільки підприємець має торгових точок, він може бачити продажі та залишки в режимі реального часу.
  3. Термінал друкує фіскальні чеки та зберігає електронні варіанти.
  4. Можна налаштувати різні права доступу для персоналу.
  5. Система поєднується з 1С і може сама відправляти звіти в податкову.
  6. Є можливість налаштувати знижки та повернення оплати.
  7. Термінал можна брати з собою, тому він може використовуватися на мобільних точках продажів чи надання послуг, службами доставки, таксі.

Система сервісного обслуговування терміналів налагоджена так, що зазвичай всі поломки усуваються одразу після звернення клієнта. Тому простоїв практично немає, що дуже важливо для бізнес-процесів. Не передбачено жодних сервісних платежів та оплати за налаштування Смарт Каси.
Щоб протестувати систему Смарт Каса, зробіть заявку на сайті https://smartkasa.ua/

Меню