КОМУ ПОТРІБНІ ЕЛЕКТРОННІ ЧЕКИ

Одна з причин, чому підприємців приваблює Смарт Каса — онлайн каса + pos термінал – можливість видавати електронні чеки. Навіщо вони? Читайте тут.

Електронний чек потрібен покупцеві

За статистикою, більшість чеків покупці викидають. Але в тих випадках, коли важливо відзвітувати за покупку, списати покупки на витрати, отримати гарантію або мати можливість повернути товар — чек необхідний. Паперовий чек не такий зручний, як електронний. Він може загубитися, зіпсуватися від потрапляння на нього світла або вологи. Навіть, якщо такий чек зберігати в ідеальних умовах, написи на термопапері згодом все одно вилиняють. На відміну від паперового, електронний чек не зіпсується й не загубиться, вся інформація на ньому буде зберігатися роками.

Електронний чек потрібен власнику бізнесу

По-перше, інформацію з електронних чеків можна аналізувати. А це означає, що підприємець точно знатиме, скільки якого товару продається, в які дні продажів більше, а коли вони менші. Відповідно, він зможе коригувати свої закупівлі.
По-друге, електронні чеки надсилаються на месенджери або e-mail покупців, таким чином, підприємець зможе отримати контакти покупців – найціннішу інформацію для своєї маркетингової діяльності. Після реєстрації електронного фіскального чека в системі ДФС, генерується QR-код, який можна надіслати клієнту в месенджер або на e-mail.

Чому модуль каса з еквайрингом бренду Смарт Каса краща

Зараз на українському ринку обладнання для приймання платежів виділяється один бренд, який не має аналогів, – Смарт Каса. Це пристрій 3 в 1, куди входять: онлайн-каса, Android Pos terminal і програмний РРО.
Якщо купити такий еквайринговий термінал, то підприємець матиме можливість видавати як фіскальні паперові чеки, так і електронні, адже в Смарт Касу вбудований принтер для друку чеків. На ринку є інші термінали на Android, але до них потрібно докуповувати термопринтер. А це вже зайві витрати й місце, адже принтер потрібно кудись поставити.

Широкий функціонал Смарт Каси сприяє розширенню бізнесу

Окрім реєстрації розрахункових операцій, Смарт Каса надає можливості максимально автоматизувати бізнес:
• Електронний кабінет, де є вся інформація про чеки й звіти.
• Сканер штрих кодів. Поки ще жодна інша каса + pos термінал не надає такої функції.
• Функція Мультимерчант. Це додавання підприємств і торговельних точок, можливість надати різні права доступу співробітникам.

Смарт Каса підходить для багатьох видів бізнесу. Це обладнання успішно працює як у маленьких магазинах, так і у великих супермаркетах. Модуль каса з еквайрингом відмінно зарекомендувала себе у сфері послуг. Її використовують власники медичних центрів, салонів краси, транспортних підприємств із парком маршрутних таксі, служб доставки тощо.

Ціна онлайн каси – від 9800 до 13800 грн, залежно від функціоналу, який підключається.
Якщо ви зараз приймаєте рішення, яку касу-термінал купити, наберіть 0800300292 і дізнайтеся, чи підходить Смарт Каса для вашого бізнесу.

Меню