ФУНКЦІОНАЛ СМАРТ КАСИ

КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ ДЛЯ УСПІШНОГО БІЗНЕСУ

ПРОДАЖ

ПРОГРАМНИЙ РРО

ЕКСПРЕС ПРОДАЖ

СКАНЕР ШТРИХ-КОДІВ

ПОВЕРНЕННЯ

ВІДКЛАДЕНИЙ ЧЕК

МУЛЬТИ-МЕРЧАНТ

ІНТЕГРАЦІЯ ПО API

Е-ЧЕК

КАТАЛОГИ

Функціонал Смарт Каси

Для ефективного функціонування бізнесу знадобиться чимала кількість пристроїв, зокрема термінал для проведення транзакцій, касовий апарат, принтер для друку чеків тощо. Окрім покупки, доведеться подбати також про їх оформлення, щомісячне обслуговування та правильне налаштування. Порятунком для підприємців стане інноваційний пристрій смарт каса, який виконує функцію касового пристрою (пРРО), РОС-терміналу та системи обліку продажів одночасно.

 

Бренд Смарт Каса пропонує комплексне рішення для підприємців, які прагнуть до системності, ефективності та стабільності.

Серед функцій Смарт Каси:

 

  • Продаж. За допомогою пристрою користувач може здійснювати додавання товара, знижок, послуг та коментарів у чек безпосередньо в момент продажу та вибирати спосіб оплати (безготівковий, готівковий або комбінований). Також за допомогою пристрою від бренду Смарт Каса можна здійснювати експрес-продажі, що особливо актуально для роботи з великою кількістю покупців. Як у фіскальному, так і в не фіскальному режимі розрахунок покупця з використанням смарт каси займе не більше декількох секунд.
  • Відкладений чек. Користувач може дистанційно створювати, передавати та здійснювати видалення відкладених чеків перепродажу окремо для кожного замовлення.
  • Програмний РРО. Підприємці, які працюють зі смарт касами, можуть налаштувати автоматичне формування звітів та чеків по ФОПу. Програмний PPO допоможе зробити звітність у ДФС більш зручною та оперативною.
  • Е-чек. Пристрій бренду Смарт Каса дозволяє здійснювати оперативне відправлення чеку в месенджер клієнта та користуватися безкоштовним сервісом перерахунку чайових на телефон касира. Електронні чеки зберігаються в архіві у онлайн-кабінеті та можуть бути повторно відправленні або надруковані.
  • Сканер штрих кодів. Можливість додавання та продажу товару за штрих-кодом роблять повернення реалізованого товару значно швидшим та зручнішим.
  • Мультимерчант. Смарт каса передбачає можливість персоналізованого налаштування з огляду на потреби бізнесу, здійснення керування правами доступу для персоналу, додавання торгових точок та нових підприємств тощо.
  • Інтеграція по API. Швидка та проста інтеграція по API/SDK з 1С та іншими програмами для оптимізації та обліку дозволяє автоматизувати процеси та покращити показники ефективності бізнесу.
  • Повернення. Зі смарт касою користувач отримує можливість оперативного повного або часткового повернення по QR-коду чека.
  • Каталоги. Підприємець може створювати каталоги товарів, а також налаштовувати автоматичний розподіл платежів на рахунки різних підприємств.

Бренд Смарт Каса створив універсальний інструмент для бізнесу, здатний забезпечити ефективне функціонування бізнесу. Пристрій виконує функцію як повноцінного касового апарату з сенсорним дисплеєм, так і терміналу для приймання оплат картами та безконтактним способом, а також принтера для друку чеків. Смарт каса може працювати як з підключенням до Інтернету, так і автономно, що робить пристрій зручним для використання в будь-яких умовах.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
Меню

0