КОМПЛЕКСНЕ РІШЕННЯ для успішного бізнесу

функціонал смарт каси


ПРОДАЖ

Додавання в чек товарів, послуг, знижки та коментарів в момент продажу, вибір готівкового, безготівкового або комбінованого способів оплати.

ЕКСПРЕС ПРОДАЖ

Ідеальна функція для роботи з великими чергами та прискорений режим продажу, розрахунок покупця за 5 секунд у фіскальному режимі та 2 секунди у не фіскальному.

ВІДКЛАДЕНИЙ ЧЕК
Дистанційне створення та передача відкладених чеків предпродажу під кожне замовлення окремо.
Е-ЧЕК
Відправлення електронного чеку в месенджер клієнта, а також підключення безкоштовного сервісу чайових на телефон касиру. Архів електронних чеків в онлайн-кабінеті для відправки по e-mail або друку
ПРОГРАМНИЙ РРО
Зручна звітність у ДФС, архів фіскальних чеків, автоматичне формування чеків та звітів по обраному ФОПу.
СКАНЕР ШТРИХ-КОДІВ
Швидке додавання або продаж товарів за штрих-кодом, Повернення товарів стає більш зручним.
МУЛЬТИ-МЕРЧАНТ
Налаштування бізнесу під потреби, додавання підприємства та торгові точки, керування правами доступу для персоналу.
КАТАЛОГИ
Створення каталогів товарів, призначення категорії, налаштування автоматичного розподілу оплати на різні підприємства.
ПОВЕРНЕННЯ
Швидке повернення по QR-коду чека, звірка суми повернення і суми покупки, можливість часткового повернення за чеком.
ІНТЕГРАЦІЯ ПО API
Проста та швидка інтеграція по API / SDK c 1С та іншими програмами для обліку та автоматизації бізнесу

Функціонал Смарт Каси

Для ефективного функціонування бізнесу знадобиться чимала кількість пристроїв, зокрема термінал для проведення транзакцій, касовий апарат, принтер для друку чеків тощо. Окрім покупки, доведеться подбати також про їх оформлення, щомісячне обслуговування та правильне налаштування. Порятунком для підприємців стане інноваційний пристрій смарт каса, який виконує функцію касового пристрою (пРРО), РОС-терміналу та системи обліку продажів одночасно. 


Бренд Смарт Каса пропонує комплексне рішення для підприємців, які прагнуть до системності, ефективності та стабільності.

Серед функцій Смарт Каси: 

  • Продаж. За допомогою пристрою користувач може здійснювати додавання товара, знижок, послуг та коментарів у чек безпосередньо в момент продажу та вибирати спосіб оплати (безготівковий, готівковий або комбінований). Також за допомогою пристрою від бренду Смарт Каса можна здійснювати експрес-продажі, що особливо актуально для роботи з великою кількістю покупців. Як у фіскальному, так і в не фіскальному режимі розрахунок покупця з використанням смарт каси займе не більше декількох секунд.
  • Відкладений чек. Користувач може дистанційно створювати, передавати та здійснювати видалення відкладених чеків перепродажу окремо для кожного замовлення.
  • Програмний РРО. Підприємці, які працюють зі смарт касами, можуть налаштувати автоматичне формування звітів та чеків по ФОПу. Програмний PPO допоможе зробити звітність у ДФС більш зручною та оперативною.
  • Е-чек. Пристрій бренду Смарт Каса дозволяє здійснювати оперативне відправлення чеку в месенджер клієнта та користуватися безкоштовним сервісом перерахунку чайових на телефон касира. Електронні чеки зберігаються в архіві у онлайн-кабінеті та можуть бути повторно відправленні або надруковані.
  • Сканер штрих кодів. Можливість додавання та продажу товару за штрих-кодом роблять повернення реалізованого товару значно швидшим та зручнішим.
  • Мультимерчант. Смарт каса передбачає можливість персоналізованого налаштування з огляду на потреби бізнесу, здійснення керування правами доступу для персоналу, додавання торгових точок та нових підприємств тощо.
  • Інтеграція по API. Швидка та проста інтеграція по API/SDK з 1С та іншими програмами для оптимізації та обліку дозволяє автоматизувати процеси та покращити показники ефективності бізнесу.
  • Повернення. Зі смарт касою користувач отримує можливість оперативного повного або часткового повернення по QR-коду чека.
  • Каталоги. Підприємець може створювати каталоги товарів, а також налаштовувати автоматичний розподіл платежів на рахунки різних підприємств.

Бренд Смарт Каса створив універсальний інструмент для бізнесу, здатний забезпечити ефективне функціонування бізнесу. Пристрій виконує функцію як повноцінного касового апарату з сенсорним дисплеєм, так і терміналу для приймання оплат картами та безконтактним способом, а також принтера для друку чеків. Смарт каса може працювати як з підключенням до Інтернету, так і автономно, що робить пристрій зручним для використання в будь-яких умовах. 

Як зробити інтеграцію з API? 

Інтеграцію з API можна зробити самостійно. Також ви можете здійснити інтеграцію під ключ, звернувшись до партнерів Смарт КасиТОВ ДІДЖИТАЛ ПОС-СЕРВІС.

Що таке «мультимерчант»? 

Мультимерчант – це функція, яка дозволяє приймати оплату за платіжними картками кількома юридичними особами через один POS-термінал. Також мультимерчант дає можливість керувати правами доступу для персоналу через електронний кабінет

Чи можна додавати товар за штрих кодами? 

Так, програмний РРО Смарт Каса має функцію сканера штрих-кодів. Завдяки сканеру штрих коду онлайн можливе швидке додавання або продаж товарів за штрих кодом. Окрім того, повернення товарів по QR-коду в чекові стає більш зручним.