ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО БУДЬ-ЯКОГО

КРАЩОГО БАНКУ УКРАЇНИ ЗА ДОПОМОГОЮ БАНКІВ-ЕКВАЄРІВ
ТОЧНО ПРОСТО!
БАНКИ-ЕКВАЄРИ

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО ПОСЛУГИ

КОМІСІЯ

РАХУНОК ДЛЯ ПІДКЛЮЧЕННЯ ЕКВАЙРИНГУ

Можливості еквайрингу на Смарт касі

Еквайринг – це можливість приймати безготівкову оплату товарів і послуг через спеціальний термінал. Розрахунок може проводиться за допомогою кредитних і дебетових карток або девайсів (телефони, браслети, розумні годинники). Незалежно від способу оплати спочатку кошти надходять в банк еквайр, а потім вже на рахунок торгової точки.

Одним з видів еквайрингу є торговий. Його використовують в магазинах, ресторанах, кафе, салонах краси. Тобто, торговий еквайринг – це безготівкові операції, які проводяться через POS-термінали в точках торгівлі.

Так, торговий еквайринг має безліч переваг:

 1. Зростання кількості продажів. Торговий еквайринг стає все більш популярним. Люди частіше розплачуються саме картками та девайсами, адже так швидше, зручніше та не потрібно носити з собою готівку. Окрім того, психологічно людям простіше розлучатися з грошима на карті, ніж з паперовими, тому середній чек збільшується.
 2. Скорочення витрат для продавця. Чим більше покупців розраховуються карткою або телефоном, тим менше готівки в касі, що дозволяє компанії економити на послугах інкасації.
 3. Поява нових клієнтів. Якщо торгова точка приймає лише готівку, то кількість покупців істотно зменшується. Адже відсоток тих, хто користується лише безготівковим розрахунком, зростає. Тому відсутність оплати через термінал ускладнює процес торгівлі.
 4. Безпека. Під час користування готівкою можлива оплата фальшивими купюрами, а також є ймовірність обрахування продавцем.
 5. Зручність. Під час оплати за допомогою терміналу виключається можливість того, що продавець не зможе знайти здачу або ж зробить помилку в розрахунках.
 6. Відсутність плати за навчання. Банк еквайр або ж постачальник терміналу для безготівкової оплати проводять безкоштовне навчання співробітників.
 7. Скорочення черг. Оплата через термінал швидша, адже покупець не втрачає час на пошук потрібної суми, а продавець – на видачу решти та перевірку банкнот.

Смарт каса дає можливість бізнесу підключити торговий еквайринг через банки-партнери до одного з обраних пристроїв:

 • 2 в 1: DIGITAL POS-термінал з можливістю оновлення до касового апарату. Це пристрій забезпечить еквайринг для ФОП і ТОВ, яким банківський термінал потрібен для прийому платіжних карт, а касовий апарат вже є, або буде потрібен пізніше.
 • 3 в 1: касовий апарат + принтер для чеків + банківський термінал для прийому безготівкових платежів з усіх видів карт і пристроїв. Такий POS-термінал надає ширший функціонал і дозволяє обійтися без додаткового обладнання.

Смарт-каса – оптимальне рішення для вашої компанії. Переваги вибору пристроїв для еквайрингу від Смарт-каси:

 • безкоштовне підключення;
 • відсутність місячної абонентської плати;
 • комісія лише відповідно до тарифів обраного вами банку еквайра;
 • можливість підключити рахунок до будь-якого банку (наприклад, оформити еквайринг Банку Восток, еквайринг банку Південний, еквайринг банку Аваль, або еквайринг Ощадбанку).

Якщо ви хочете отримати консультацію щодо послуги – просто заповніть заявку на сайті, і менеджери Смарт Каси зв’яжуться з вами.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
Меню

0