Digital POS-термінал

Банківський термінал в кишені
ПРИЙМАЙТЕ ПЛАТЕЖІ БУДЬ-ДЕ

Автономність роботи дозволяє працювати в будь-яких умовах

ЗАРОБЛЯЙТЕ НА ПЕРЕКАЗАХ ГОТІВКИ

Можливість проводити будь-які платежі

ПІДКЛЮЧЕННЯ ДО БУДЬ-ЯКОГО БАНКУ

Можливість підключення терміналу до Вашого банку

ПІДКЛЮЧЕННЯ КАСОВОГО АПАРАТУ

Можливість підключити касовий апарат до терміналу

ФУНКЦІОНАЛ
СМАРТ КАСА DIGITAL POS-ТЕРМІНАЛ

МУЛЬТИМЕРЧАНТ

ПРОСТИЙ ІНТЕРФЕЙС

ЛІТІЄВИЙ АКУМУЛЯТОР 6000 mAh

ЗВ’ЯЗОК 3G, 4G-LTE, LAN, WI-FI

ПОС-ТЕРМІНАЛ

Назва пос-термінал — неоднозначний термін. Найчастіше Pos-термінал означає окремий пристрій, який зчитує банківські карти. В інших випадках термінал Пос позначає комплексне обладнання, що складається з комп’ютера з програмним забезпеченням, сканера штрих-коду, принтера для чеків і картридера. Але існує новий унікальний інструмент, який об’єднує digital Pos-термінал і онлайн-касу — Смарт Каса.

 

 

Pos-термінал значно спрощує проведення торгових операцій і необхідний всім підприємцям, які беруть оплату за товари або послуги.
Завдяки Pos-термінал касі клієнти отримують можливість безготівково розплачуватися або ж швидко скасувати процедуру, якщо людина прийняла рішення відмовитися від покупки. До того ж термінал Пос — це відмінний спосіб вести облік продажів, адже в пам’яті комп’ютера залишається вся інформація про здійснені операції.

У ході роботи з терміналом кожному співробітнику видаються спеціальні ідентифікатори. Завдяки цьому керівник зможе відстежувати недостачі і вирішувати будь-які непорозуміння з персоналом.

Типи Pos-терміналів розрізняються за функціоналом, конструкціями і призначенням. Залежно від цих характеристик виділяють:

 

 1.  Переносний портативний пристрій або мобільний переносний Pos-термінал. Працює на акумуляторі, має доступ до мережі та інтегрується з касовим модулем.
 2. SMART-термінали. Складаються з корпусу, планшета, принтера чеків, сканера товарів тобто мають все необхідне для продажів і податкової звітності.
 3. Стаціонарний пос-термінал. Уперше був створений як додаток до касового апарату. Працює від мережі, а до Інтернету підключається через провід.
 4. Pos-систему. Це цілий программно-апаратний комплекс з повним набором касових функцій.
 5. mPos-термінал або пристрій для мобільного еквайрингу. Він працює тільки в комбінації з телефоном або планшетом, де встановлено додаток для онлайн-оплати.
 6. Pin-pad для введення даних. Такий пристрій не може працювати автономно, тільки в комплекті з Pos-terminal або POS-системою.
 7. Вендингові апарати. Вбудовуються в торгові апарати й не працюють окремо.

Смарт Каса — унікальна модуль-каса додаток для Android

Смарт Каса — ваш головний помічник в управлінні бізнесом. Ця POS-каса дозволяє підприємцям взаємодіяти з фіскальною службою відповідно до закону.

Серед інших переваг Смарт Каса:

 • Мобільність. Пристрій поєднує в собі кілька елементів, знаходиться завжди під рукою і не прив’язаний до певного місця.
 • Легкий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс.
 • Дозволяє працювати з BAR і QR кодами, спрощуючи роботу касира.
 • Синхронізація через хмару.
 • Підключення до CRM і 1С.

Зі Смарт Касою вести бізнес стане набагато простіше та зручніше.

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ
Меню

0