ЧУДОВІ НОВИНИ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ СМАРТ КАСА ВІД БАНКУ «ПІВДЕННИЙ»!

Власники Смарт Каси найближчі пів року зможуть економити на послугах еквайрингу, адже протягом 6 місяців діятиме акційний тариф 1,95% на обслуговування карток банку «Південний» та карток інших банків!

Для всіх підприємців, хто користується інноваційним комплексним рішенням Смарт Каса, ми разом із банком «Південний» проводимо акцію. Протягом 6 місяців комісія на обслуговування карток банку «Південний» та карток інших банків складатиме 1,95%! Відлік часу розпочинається з моменту підписання договору. Після завершення періоду дії акції буде встановлений тариф банку залежно від оборотів через Смарт Касу.

Отже, якщо ви − власник Смарт Карти, то у вас є можливість платити за еквайринг менше. Є договір з банком «Південний» − з 1 липня до 31 грудня 2021 року будете платити менше за еквайринг. Немає договору – підписуйте його у період дії акції – і також будете платити менше за еквайринг.

 

Що таке Смарт каса? 

Пристрій Смарт Каса був визнаний одним з кращих цифрових рішень. Завдяки йому «Укртрімекс» увійшла в топ-25 українських компаній — лідерів діджиталізації за версією ресурсу https://www.dsnews.ua/ukr/reitingi/top-25-liderov-didzhitalizacii-26042021-423158. Сьогодні пристроєм вже користуються тисячі підприємців. 

Смарт Каса поєднує в собі функціонал РОS-терміналу з сенсорним екраном і вбудованими сканером товарів, касового пристрою (пРРО), у ньому є принтер для друку чеків, та системи обліку продажів. Смарт Каса автоматично відправляє податкові звіти, обліковує складські залишки, працює з 1С.

Пристрій завжди під рукою та не прив’язаний до фізичної адреси. Отже, він підходить як магазинам, салонам, медичним закладам, пунктам громадського харчування, так і мобільним торговельним точкам чи таксистам.

 

Коротка довідка про банк «Південний»

Банк «Південний» − один із найбільших комерційних банків з українським капіталом на вітчизняному фінансовому ринку. Банк входить до топ-15 фінансових установ України та визнаний другим серед українських недержавних (приватних) банків за обсягом активів згідно з даними Національного банку України.

Меню